Novinky

"Oznamujem rodičom svojich klientov, že od 3.4.2017 odchádzam na materskú dovolenku. Zastupovať ma bude kolegyňa Mgr. Lenka Šnúriková, ktorá preberá do starostlivosti všetkých klientov a pokračuje v špeciálno-pedagogickej činnosti. Nová kolegyňa Vám bude zatiaľ k dispozícii v nasledujúcich dňoch: stredy v čase od 7:00 hod. do 16:30 hod. a piatky v čase od 7:00 hod. do 14:30 hod. 
Ďakujem za pochopenie a teším sa na Vás po skončení MD. :-) 
S pozdravom Černáková"

 

"V rámci spolupráce so základnými školami, ponúkame od školského roku 2016/2017 depistážne špeciálno-pedagogické vyšetrenie pre žiakov 2. ročníkov. 

Ide o skupinové vyšetrenie, ktoré je zamerané na odhalenie rizikových detí z hľadiska porúch učenia. Vyšetrenie je bezplatné a realizujeme ho  priamo na Vašej škole. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi poskytneme bližšie informácie o danom depistážnom špeciálno-pedagogickom vyšetrení." 

 

"Chcem informovať svojich klientov aich rodičov o zmene svojho priezviska, nakoľko som sa vydala. Odteraz sa už nevolám Kvietiková, ale som tu pre Vás už ako Černáková. 

Taktiež Vám dávam  do pozornosti zmenu svojej pracovnej doby od 1.7.2016. Som Vám k dispozícii každý deň od pondelka do piatku, v čase od 7:00 hod. do 15:30 hod. "

 

pedagogička SCŠPP dáva do pozornosti modernú vzdelávaciu aplikáciu pod názvom Tablexia.

Aplikácia je určená najmä pre deti s dyslexiou na druhom stupni základných škôl, na podporu rozvoja kognitívnych schopností. Uplatnenie však nájde aj u ostatných detí s výukovými problémami.

Aplikácia sa dá zadarmo stiahnuť na Google Play. Je dostupná pre OS Android a aj pre platformu iOS.   

Tablexiu tvorí niekoľko hier, ktoré sú prepojené atraktívnou detektívnou tematikou a prostredie navodzuje atmosféru 30. rokov minulého storočia. Hráč vystupuje v roli mladého detektíva, ktorý za dohľadu svojho staršieho kolegu trénuje schopnosti potrebné pre toto náročné povolanie.