Novinky

V utorok 13.2. o deviatej bude karneval v našej SŠMŠ.

Srdečne Vás pozývame

 

 Mikuláš v SŠMŠ

Mikuláša privítame, aj mu pekne zaspievame 6.12. dopoludnia.

 

Jedlička sa nám zaligoce v našich triedach:

12.12. besiedku pre Vás pripravili trieda Mackov v triede o 16:00 (utorok)

14.12 (štvrtok) Vám predstavenie pripravili Sovičky a Tigríkovia v hornej triede Tigríkov spoločne o 16:00

Tešíme sa na Vás.

 

21.11. bude na triedach prebiehať akcia Veselé zúbky zameraná na vytváranie správnych návykov v starostlivosti o detský chrup. Hravou a zážitkovou formou si deti osvoja správne vedomosti a návyky.

Canisterapia: 

Aj tento školský rok nás budú navštevovať terapeutické psíky v sprievode špeciálneho pedagóga- caisterapeuta. Každú druhú stredu na triedach bude prebiehať v čase od 8:30-10:00.

A takéto krásne výtvory urobili naše detičky v tvorivých dielňach pod vedením p. Mareka Novotňáka :)

 

KERAMIKA PRE DETI- TVORIVÉ DILNE U NÁS V TRIEDACH

POD VEDENÍM SKÚSENÉHO LEKTORA 18. a 19. Októbra dopoludnia

Jesenné tvorivé dielne
 Veselé tekvičky

Od 9.10 budú na triedach prebiehať jesenné tvorivé dielne. Spoločne si potom vyzdobíme priestory škôlky. Ak sa chcete zapojiť aj vy milí rodičia, budeme vďační za tekvičky, ktoré prinesiete.

 (môžu byť aj ozdobené). Ďakujeme..

 

 Týždeň zdravia v SŠMŠ.

Týždeň plný aktivít a ochutnávok zdravých potravín, ovocia a zeleniny. Budeme radi, ak vášho škôlkára „vyzbrojíte“ ovocnou, alebo zeleninovou ochutnávkou pre ostatné deti.

 

 

Jeseň života

Október je mesiacom úcty k starším. Preto aj my venujeme jeseni života v jesennom mesiaci vystúpenie obyvateľom domova dôchodcov. Návšteva DD Senium bude v týždni od 23. -27.Októbra.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať p. Blaškovi, Oborčokovi a Štúberovi za prejavenú ochotu a snahu pri montovaní novej preliezky pre naše detičky v areáli SŠMŠ.

ĎAKUJEME

Každoročne 1.apríl patrí našim operencom v podobe Svetového dňa vtáctva. Preto aj my s deťmi sme sa celý týždeň venovali tejto téme v rámci školského vzdelávacieho programu. Týždeň sme uzavreli úspešnou inštaláciou bocianieho hniezda s bocianom. Tešíme sa, že skrášľuje naše priestory. :)